Wednesday, February 21, - 2018 16:23:16

Etsi lemmikkejä

 Selaa kaupungilla/läänillä »
Helsinki [4]
Espoo [3]
kuopio [2]
Siikainen [2]
Kouvola [2]
Kuopio [1]
Ryttylä [1]
Espoo [1]
Turku [1]
Kempele [1]
Haapavesi [1]
Kuva Otsake Hinta Kategoria Päivä
Annetaan kaksi uros kissaa
Annetaan kaksi uros kissaa
Haapavesi Suomi
Soita saadaksesi hinta Kissat Fri, Feb 2, 18
Myydään siperianhysky narttu 10kk
Myydään siperianhysky narttu 10kk
mäntsälä Suomi
1,200 Koirat Sun, Jan 28, 18
Astutukseen tarjolla Bichon frisé-villakoira uros
Astutukseen tarjolla Bichon frisé-villakoira uros
Turku Suomi
250 Koirat Fri, Jan 19, 18
myydä
myydä
Espoo Suomi
2,500 Koirat Mon, Jan 15, 18
Kissalle koti
Kissalle koti
Jyväskylä Suomi
Soita saadaksesi hinta Kissat Tue, Jan 2, 18
Kääpiösnautserin pennut
Kääpiösnautserin pennut
Ryttylä Suomi
1300 Koirat Tue, Nov 28, 17
Frettejä
Frettejä
Salo, Kiikala Suomi
200 Eksoottiset Thu, Nov 16, 17
Frettejä
Frettejä
Salo, Kiikala Suomi
200 Eksoottiset Thu, Nov 16, 17
Lempeä leikattu narttu 1,5v
Lempeä leikattu narttu 1,5v
Siikainen Suomi
Soita saadaksesi hinta Kissat Tue, Nov 14, 17
Äitienpäivänä syntynyt pentu
Äitienpäivänä syntynyt pentu
Siikainen Suomi
Soita saadaksesi hinta Kissat Tue, Nov 14, 17
varattavissa Jämtlanninpystykorvan pentuja
varattavissa Jämtlanninpystykorvan pentuja
kuopio Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Thu, Oct 12, 17
Sekarotuinen steriloitu narttukoira
Sekarotuinen steriloitu narttukoira
Helsinki Suomi
300 Koirat Mon, Sep 25, 17
Saksanpaimenkoiran pentuja
Saksanpaimenkoiran pentuja
Seinäjoki Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Sun, Sep 24, 17
Kuva Otsake Hinta Kategoria Päivä
Kultainen noutaja
Kultainen noutaja
Kouvola Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Tue, Sep 19, 17
Vinskille uusi koti
Vinskille uusi koti
Espoo Suomi
Soita saadaksesi hinta Annetaan lemmikki Mon, Jul 31, 17
Annetaan koti/ostetaan sekarotuinen narttu pentu
Annetaan koti/ostetaan sekarotuinen narttu pentu
Vitsiälä Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Wed, Jun 7, 17
myydään
myydään
Forssa Suomi
600 Koirat Mon, May 22, 17
Suomenpystykorvan pentuja
Suomenpystykorvan pentuja
Joroinen Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Wed, May 3, 17
ANNETAAN MAATIAISKISSA
ANNETAAN MAATIAISKISSA
KARSTULA Suomi
Soita saadaksesi hinta Kissat Wed, Apr 19, 17
Myydään koira
Myydään koira
Helsinki Suomi
300 Koirat Mon, Mar 13, 17
Kleinspitz pentuja
Kleinspitz pentuja
Askola Suomi
1,200 Koirat Mon, Jan 30, 17
Koira
Koira
Pääkaupunkiseutu Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Sat, Jan 14, 17
ihana tyttöpentu kotia vailla !
ihana tyttöpentu kotia vailla !
jyväskylä Suomi
Soita saadaksesi hinta Koirat Sat, Dec 10, 16
Testiilmoitus koiranpennusta
Testiilmoitus koiranpennusta
Helsinki Suomi
1,200 Koirat Wed, Oct 26, 16
Uusimmat ilmoitukset
Astutukseen tarjolla Bichon frisé-villakoira uros
Asututukseen tarjotaan Bichon frisé ja villakoira mix uros Huli. Neljävuotias uros, painaa 6,5 kg, on sosiaalinen....
Friday, January 19, 2018
myydä
Myynnissä puhtaat alkuperäiset Amerikan Pitbull kennelissä 02.12.2017 syntyneet rekisteröidyt pennut. Pentujen....
Monday, January 15, 2018
Kissalle koti
Noin 2 v kissa oli jatettu vanhassa kodissa, kun omistajat muutivat uuden kotiin. Princessa erittäin kilti kissa. Hyvä....
Tuesday, January 2, 2018
Kääpiösnautserin pennut
Mustat kääpiösnautserin pennut 3u ja 3n syntyivät 6.11.17 ja luovutus vk 52 aikaisintaan. Rekisteröidään,....
Tuesday, November 28, 2017
Frettejä
Myynnissä fretin naaras pentuja. Syntyneet 24.05.2017. Rokotettuja, tottuneet lapsiin ja muihin eläimiin.
Thursday, November 16, 2017
Frettejä
Myynnissä fretin naaraspentuja. Syntyneet 24.5.17. Rokotettuja. Tottuneet lapsiin ja muihin eläimiin.
Thursday, November 16, 2017
Lempeä leikattu narttu 1,5v
Lempeäluonteinen yhdet pennut hyvin hoitanut, nyt jo leikattu narttukissa kotia vailla muuton vuoksi. Kuten pentunsa....
Tuesday, November 14, 2017
Äitienpäivänä syntynyt pentu
Haen kotia kauniille, hiukan itsenäisen luonteiselle, mutta kiltille pennulle. Tottunut talouden koiriin ja kulkemaan....
Tuesday, November 14, 2017
varattavissa Jämtlanninpystykorvan pentuja
Varattavissa metsästys käyttöön 45 viikolla syntyviä Jämtlanninpystykorvan pentuja. Käyttövalio vanhemmista. Emä....
Thursday, October 12, 2017
Sekarotuinen steriloitu narttukoira
Myydään sekarotuinen steriloitu nuori narttukoira. Koira on sosiaalinen, reipas. Ihmiset toiset koirat, kissat ok.....
Monday, September 25, 2017
Saksanpaimenkoiran pentuja
8.9.2017 syntyneestä pentueesta muutama urospentu etsii vielä hyvää ja vastuuntuntoista kotia. Luovutus....
Sunday, September 24, 2017
Kultainen noutaja
annetaan hyvään kotiin maalle terve ja kiltti leikkaamaton kultainennoutaja tyttö. Tottunut hevosiin, toisiin....
Tuesday, September 19, 2017
Vinskille uusi koti
Vinski etsii uutta kotia. Hän on sosiaalinen, erittäin hyväkuntoinen, 12v leikattu kolli. Asunut ikänsä....
Monday, July 31, 2017
Annetaan koti/ostetaan sekarotuinen narttu pentu
Annetaan hyväkoti/ostetaan keskikokoinen sekarotuinen narttu pentu. Asumme omakotitalossa maaseudulla; ihanteellinen....
Wednesday, June 7, 2017
myydään
vielä vapaita pentuja tutkituista vanhemmista hinta sopimuksen mukaan 600-950 e..lisätiedot yvllä
Monday, May 22, 2017
Suomenpystykorvan pentuja
Myydään neljä suomenpystykorvan pentua, kaksi urosta ja kaksi naarasta. Tiedustelut puhelimitse 0407478046
Wednesday, May 3, 2017